Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині московський патріархат покинули ще дві громади і перейшли до Помісної Церкви

На Вінниччині московський патріархат покинули ще дві громади і перейшли до Помісної Церкви

 Перші дві церковних громади у Шаргородському районі приєдналися до Православної Церкви України.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ.

Разом зі своїм настоятелем ієреєм Михаїлом Івченко таке рішення ухвалили парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського с. Будне, та Свято-Миколаївського храму с. Зведенівка (Попелівка).

У Вінницькій області найбільша кількість релігійних громад, які перейшли до Помісної церкви України з Московського патріархату.

Як відомо, на цьому тижні дві релігійні громади у Козятинському районі до Помісної церкви України, але там змінили священиків, які не погодились з громадою.

Раніше ми писали, що у храм на Вінниччині призначили нового священика, бо попередній не хотів покидати Московський патріархат.

У Калинівському районі 2 храми перейшли до Помісної української церкви. У Вінниці до Помісної церкви приєднався храм, розташований у колишньому бункері радянської армії.

Громада храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних радості», що розташований у головному корпусі Вінницького обласного психоневрологічного диспансеру, приєдналася до Помісної Церкви.

Нагадаємо, першими до ПЦУ у Вінниці перейшов Митрополит Вінницький і Барський Симеон з громадою Спасо-Преображенського собору. Потім у Вінницькій області ще три пaрaфії приєднaлися до Помісної церкви України.

Вінниця.infо

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863961.3231