Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині пенсіонери отримуватимуть більшу пенсію, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

На Вінниччині пенсіонери отримуватимуть більшу пенсію, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

 У зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму, з першого грудня пенсіонери отримуватимуть більшу пенсію. Прожитковий мінімум для непрацездатних громадян зріс на 62 гривні, що складає вже 1497 гривень.

Про це повідомила прес-служба ГУ ПФУ у Вінницькій області.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» прожитковий мінімум для непрацездатних громадян з 1 грудня 2018 року зріс на 62 грн або 4,3% і складає 1 497 грн. Загальне підвищення прожиткового мінімуму з початку року становить 9%.

Органами Фонду проведено передбачений діючим законодавством перерахунок пенсійних виплат. У бюджеті Пенсійного фонду на ці потреби закладені відповідні фінансові ресурси. Громадянам не потрібно додатково з цієї причини звертатись до органів Фонду. Усі перерахунки здійснені автоматично.

«Перерахунок торкнувся 400 тисяч пенсіонерів Вінниччини, або 84% від їх загальної чисельності. При цьому середній розмір підвищення склав 29,30 грн. В результаті чого місячна потреба у коштах на виплату пенсій за грудень, зросла на 9,2 млн грн і становить 1 млрд 56,73 млн грн. З початку року середній розмір пенсії мешканців області зріс на 93,35 грн та склав 2176,36 грн», - підкреслила начальниця головного управління Пенсійного фонду Вінниччини, Олена Корчака.

Окрім того, Олена Корчака проінформувала про перерахунки пенсій в 2019 році. Зокрема, в жовтні 2017 року внесені зміни до законодавства, які передбачають автоматичне щорічне проведення індексації пенсійних виплат. Прес-служба Кабінету Міністрів повідомляє, що такий перерахунок пенсій розпочнеться 1 березня 2019 року.

Щодо перерахунків пенсій військовим, з січня 2019 року підвищення пенсій для військовослужбовців, яке виплачувалось починаючи з січня 2018 року, збільшиться на 25%, як це передбачено відповідною постановою Уряду. Розпочнеться виплата підвищень пенсій пенсіонерам внутрішніх справ за період з 2016 по 2017 роки в розмірі 50% від суми щомісячного збільшення.

В 2019 році передбачено зміну соціальних гарантій. Як відомо, 23 листопада Верховна Рада прийняла Державний бюджет України на 2019 рік. Відповідно у наступному році  прожитковий мінімум буде підвищуватися двічі – з липня та грудня. Для осіб, які втратили працездатність  прожитковий мінімум становитиме: з 1 січня 2019 року – 1497 грн, з 1 липня – 1564 грн, з 1 грудня – 1638 грн.

У зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму наступного року, зростатиме і пенсія для деяких категорій – тих, хто отримує мінімальну пенсію, соціальних пенсіонерів, а також пенсіонерів, які отримують максимальний розмір пенсійної виплати та надбавок і підвищень до пенсій, що розраховуються з прожиткового мінімуму.

Винница.info: На Вінниччині пенсіонери отримуватимуть більшу пенсію, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

Винница.info: На Вінниччині пенсіонери отримуватимуть більшу пенсію, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544900136.0113