Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині поліцейські знайшли 8-річну дівчинку, яка боялась повертатись додому

На Вінниччині поліцейські знайшли 8-річну дівчинку, яка боялась повертатись додому

 8 жовтня вночі працівники поліції розшукали 8-річну дівчинку, жительку села Гущинці Калинівського району, яка не повернулася додому з прогулянки.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

7 жовтня близько 23.15 годині до поліції звернулась мати дівчинки та повідомила, що її дочка не повернулася додому з прогулянки. Раніше дитина ніколи не залишала домівки.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, на пошуки зниклої дівчинки задіяли особовий склад Калинівського відділення поліції. Поліцейські перевіряли місця, де за словами батьків, могла знаходитись дитина.

Після години пошуків поліцейські повернули дівчинку батькам. Неповнолітню знайшли в сусідів, які живуть неподалік.

Як з’ясувалось, дівчинка не хотіла повертатись додому тому, що боялася гніву дорослих. Пішовши гуляти, вона без дозволу взяла у них кошти.

Поліцейські провели з неповнолітньою профілактичну бесіду та розповіли про негативні наслідки, до яких може призвести така її поведінка.

Відносно матері дівчинки, яка не проконтролювала, де знаходиться її дитина та розпочала пошуки лише ввечері, поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виконання дітей).

Правоохоронці наголошують, випадку, якщо ваша дитина зникла - не зволікайте, відразу телефонуйте на «102» та повідомляйте детальну інформацію про обставини зникнення дитини.

Як відомо, до поліції Вінниччини майже щодня надходять заяви щодо зникнення дітей, найчастіше мова йде про підлітків 14-16 років. З початку року правоохоронці зафіксували 212 таких звернень, 212 осіб вже розшукали.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264753.3641