Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині селянам платитимуть компенсацію за телят

На Вінниччині селянам платитимуть компенсацію за телят

 7 лютого Уряд схвалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Документом затверджено напрями підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу — юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також фізичним особам.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької облдержадміністрації.

Для домогосподарств населення надається спеціальна бюджетна дотація на вирощування молодняка ВРХ, який народився в господарствах фізичних осіб в поточному році. Дотація надається на утримання ідентифікованого зареєстрованого молодняка ВРХ за кожні 4 місяці наростаючим підсумком з указуванням віку у розмірі:

  • від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову;
  • від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову;
  • від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за голову;

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2500 грн. на одну голову молодняка.

Аби отримати компенсацію., фізичні особи повинні до 01 травня, 01 вересня, 01 грудня поточного року подати до органу місцевого самоврядування за місцем знаходження молодняка копії документів:

  • паспорт ВРХ;
  • паспорт громадянина України;
  • довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • документ, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544674073.3582