Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині скажений кіт покусав жінку

На Вінниччині скажений кіт покусав жінку

 8 січня у селі Бушинка Немирівського району зафіксували факт сказу у кота. Безпритульна тварина зайшла на подвір’я і вкусила жінку.

«У кота одразу були наявні ознаки клініки сказу. 9 січня він загинув. Зразки матеріалів відібрали і дослідили в лабораторії. Аналізи підтвердили, що в кота був сказ. Інформацію передали в район і село Бушинка.

Труп тварини спалили. Територію продезінфікували. У господарстві знаходилися дві собаки, їм зробили вимушене щеплення», - розповів Вінниця.info начальник управління харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимир Павлущик.

Місцева жителька, яку покусала тварина, звернулася за допомогою у медичний заклад.

Фахівець Держпроспоживслужби зазначає, що кожного року на території області фіксують близько 200 випадків сказу. У 40% випадків вірус передається від лисів. 

Вінниця.info 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544882116.7371