Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині скажений лис покусав собаку. В селі оголосили карантин

На Вінниччині скажений лис покусав собаку. В селі оголосили карантин

 У селі Куна Гайсинського району запровадили карантин через зафіксований випадок сказу. Особливий режим діятиме у населеному пункті до кінця січня.

Про це Вінниця.info розповів завідувач відділу організації санітарно-гігієнічних досліджень ВСП Гайсинського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний центр лабораторний центр МОЗ України» Сергій Чернець.

«18 грудня жителька села Куна Гайсинського району повідомила про те, що до неї на подвір’я забіг лис і покусав собаку. Домашню тварину одразу було провакциновано. 2 січня помітили, що собака почав поводитися неадекватно, з ротової порожнини виділялася слина. 3 січня собаку застрелили.

Патматеріали відправили на експертизу до Вінниці. Аналізи підтвердили, що тварина була хворою на сказ», - сказав Сергій Чернець.

Згідно висновку надзвичайної протиепізоотичної комісії, на території Куни повинні провести облік всіх домашніх собак і котів, а бродячих тварин відловити. Загрозливою зоною вважається і сусідній населений пункт – село Мар’янівка. 

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527197318.1101