Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині стартувала масштабна перевірка шкіл і лікарень: керівникам радять зняти вагонку у шляхах евакуації

На Вінниччині стартувала масштабна перевірка шкіл і лікарень: керівникам радять зняти вагонку у шляхах евакуації

 Після пожежі в оздоровчому таборі Одеси, де загинуло троє дітей, Кабмін підписав розпорядження про позапланові перевірки шкіл, дитсадочків і лікарень. Аби не допустити трагедії на теренах Вінницької області, 9 жовтня в облдержадміністрації провели нараду з керівниками департаментів соціальної сфери.

Заступник начальника ГУ ДСНС Вінниччини Олег Сторожук повідомив, що протягом жовтня-грудня у всі навчальні та оздоровчі заклади завітають інспектори. Особливу увагу звертатимуть на виходи для евакуації.

«Хотів би попередити, що масштабні перевірки будуть відбуватися. Дуже велика увага і правоохоронних органів, і громадських організацій.

Дуже проблемним є питання облицювання шляхів евакуації горючими матеріалами. Є у нас гіркі приклади - у санаторії Хмільника сталася пожежа, і вагонка, якою були оббиті шляхи евакуації, наробила справ... Таке оздоблення не тільки горить, а ще й виділяє отруйні речовини», - зазначив рятувальник.

У свою чергу заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк додав: «Я думаю, що не проблема для директора школи, або керівника закладу ці вагонки позбивати. Чисто побілені стіни, виглядають естетично і легко ремонтуються».

Під час наради також наголосили, що за недотримання вимог, відповідальність нестимуть керівники установ. Якщо пожежі призведуть до великих збитків чи травм, - мова йтиме про статтю у Кримінальному кодексі України.

Зазначимо, що всього з початку року в регіоні сталося 7 пожеж у закладах освіти і 2 у закладах здоров’я. 

Винница.info: На Вінниччині стартувала масштабна перевірка шкіл і лікарень: керівникам радять зняти вагонку у шляхах евакуації

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1534518951.2883