Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині ставлять асфальтний завод. Будуватимуть дорогу біля Немирова

На Вінниччині ставлять асфальтний завод. Будуватимуть дорогу біля Немирова

 У Вінницькій області планують робити дорогу до Немирова і трасу від Корделівки до Житомирської області. Окрім того, продовжать ремонт міжнародних автошляхів. На це передбачено 2,5 мільярди гривень, з яких 700 мільйонів – на дороги місцевого значення.

Про це 19 квітня під час виїзної наради в Тростянці повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

«В нас 9,5 тисяч кілометрів загальнодержавних доріг, з яких 7,5 тисяч кілометрів ми забрали в обласне управління. Цей рік був специфічний, особливо весна - зійшов сніг, зійшов асфальт. Але я прошу набратись терпіння, бо тільки два тижні теплої погоди, ми, як ніколи, готові до ремонтних робіт. В нас є фінансові ресурси, проведені тендера, є людські ресурси, не вистачає лише часу. В нас закумульовано в цьому році 2,5 млрд. гривень, з яких 700 млн. гривень на місцеві дороги», - говорить голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

На Вінниччині вже ставлять мобільний асфальтний завод. Першочергове завдання – ліквідувати ямковість. В пріоритеті – дорога до Немирова.

«Сьогодні стоїть завдання за півтора місяці ліквідувати ямковість та паралельно розпочати комплекс робіт з проведення середніх та капітальних ремонтів. В області розпочались ремонтні роботи в напрямку кордону з Хмельницькою областю, дорога М12. Зараз ставиться новий асфальтний завод, буде цього року збудована дорога до Немирова (зі сторони дороги на Умань - ред.) Також приступили до робіт в північних регіонах. Повністю буде зроблено дорогу від Корделівки до кордону з Житомирською областю. Продовжать ремонт дороги М 21 на відрізку від Вінниці до Могилів-Подільського.

Я теж їду по цих дорогах, і бачу це все, тому прошу набратись терпіння, потрібен час», - додає Валерій Коровій.

Читайте також: Три періоди будівництва доріг, які перетворились в бездоріжжя. Де на Вінниччині відновлять дорожнє покриття.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227519.3302