Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині відділення лікарні переобладнають під квартири для працівників

На Вінниччині відділення лікарні переобладнають під квартири для працівників

У Ладижині проблему з нестачею медичних працівників вирішують житловим питанням. Одне з відділень найближчим часом планують переобладнати під квартири для молодих працівників.

«Раніше в лікарні було 430 посад. Ми обслуговували 25 тисяч населення. Після оптимізації кількість посад практично у двічі скоротилася. Але на цей момент у нас немає: невролога, травматолога, інфекціоніста, лікаря УЗД, не вистачає педіатрів. Були подані об’яви про набір працівників. Якщо серед наших майбутніх колег будуть приїжджі, їх необхідно десь розселяти. От у міського керівництва і виникла ідея забезпечити житлом людей. Нині конкуренція за гарних фахівців. І аби їх зацікавити, маємо мотивувати», -  розповів Вінниця.info керівник ладижинської лікарні Денис Матяш.

Під житло виділяють інфекційне відділення лікарні. За попередніми даними, його переобладнають під десяток квартир з усіма зручностями.  

«Приміщення має всі комунікації. А от долю самого інфекційного відділення, як відділення, вирішить госпітальна рада», - додав Денис Матяш.

Наприкінці 2017 року Ладижинське міське територіальне медичне об’єднання ліквідували. На його місці створили два некомерційні комунальні підприємства - первинного та вторинного рівня.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544955396.7549