Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині вихідними 4 громади одностайно проголосували за приєднання до Православної Церкви України. Не всі батюшки пішли за людьми

На Вінниччині вихідними 4 громади одностайно проголосували за приєднання до Православної Церкви України. Не всі батюшки пішли за людьми

 З 2 по 3 лютого, на Вінниччині у 4-х селах, громади за одноголосним рішенням, підтримали приєднання до Православної Церкви України.

2 лютого у селі Хижинці, Вінницького району та в селі Вербовець, Мурованокуриловецькому районі, громади проголосували за приєднання до Православної Церкви України. 3 лютого у селі Бохоники, Вінницького району та у селі Морозівка, Мурованокуриловецького району, громади одностайно вирішили проголосувати за приєднання до Православної Церкви України.

Якщо в двох громадах місцеві священики підтримали рішення громади і разом з ними перейшли до Православної церкви України, то в селі Хижинці батюшка взяв місяць на роздуми: залишитись в Московському патріархаті, чи приєднатись зі своїми прихожанами до ПЦУ. У Бохониках священик не підтримав одноголосне рішення громади, на збори не прийшов, переходити в ПЦУ відмовився, про що підписав людям папір. Ключі від храму не віддав, бо каже, що не має права відавати громаді церкву і правоустановчі документи.

Нагадаємо, 1 лютого у Писарівці, що поблизу Вінниці, відбулися повторні збори, на яких розглянули питання про приєднання храму до Помісної церкви України. Це вже друге зібрання. Цього разу обійшлося без штовханини та провокацій. Релігійна громада погодилася покинути Московський патріархат та перейти до Помісної церкви.

Загалом, у Вінницькій області найбільше в Україні релігійних громад, які покинули Московський патріархат і приєднались до Православної Церкви України. Станом на кінець січня таких громад було 30.

Разом з тим, УПЦ МП законом зобов’язали внести зміни до статутних документів, де в назві повинна вказуватись належність до Російської церкви.

Нагадаємо, 15 грудня в Укрaїні відбувся Об'єднaвчий Собор укрaїнських прaвослaвних церков, на якому офіційно створили Єдину Помісну Православну Церкву України тa обрaли її предстоятеля – Митрополита Епіфанія.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550374627.6779