Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині з Південного Бугу витягли автівку з двома тілами. Автомобіль був у розшуку

На Вінниччині з Південного Бугу витягли автівку з двома тілами. Автомобіль був у розшуку

 23 квітня біля с. Олексіївка Немирівського району бійців Служби порятунку викликали для проведення аварійно-рятувальних робіт. З річки витягли «Ніссан Прем’єра», який з 13 квітня був у розшуку. В автівці виявили тіла двох людей.

Про це Вiнниця.info повідомили в прес-службі ДСНС у Вінницькій області.

«Вчора близько 20 години від поліції надійшов виклик – в річці Південний Буг за межами с. Олексіївка знаходиться авто. Рятувальники розчистили дерева, та за допомогою лебідки витягли з водойми легковик «Ніссан Премєра». В автомобілі знаходились тіла двох людей», - повідомилм в Службі надзвичайних ситуацій.

Автівка, яку витягли з річки перебувала в розшуку з 13 квітня. Люди, тіла яких були у втопленому авто, чоловік і жінка, віком 54 та 52 роки.

Справу розслідують правоохоронці.

Нагадаємо, що раніше поліція Вінниччини оголосила в розшук подружжя, яке мешкало у селі Сокілець Немирівського району – Юрія та Інну Нахімчуків. 9 квітня вони сіли в автомобіль і поїхали у невідомому напрямку. Їх місце перебування було невідоме.

Винница.info: На Вінниччині з Південного Бугу витягли автівку з двома тілами. Автомобіль був у розшуку

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544930563.1051