Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині за добу втопилося двоє чоловіків і жінка. Одну людину врятували друзі

На Вінниччині за добу втопилося двоє чоловіків і жінка. Одну людину врятували друзі

 15 серпня на Вінниччині втопилося троє людей. Двоє чоловіків і одна жінка. Ще одного чоловіка вдалося врятувати.

Про це Вінниця.info повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Вінницькій облaсті.

«В Теплицькому рaйоні в центрaльному стaвку селa Соболівкa було виявлено тіло жінки 1956 року народження. Рятувальники провели роботи по діставанню тіла жінки з води.

О 14: 02 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що в місті Липовець річці Соб виявили тіло чоловіка. На місце події виїхав черговий караул у складі трьох чоловік. По прибуттю на місце події було виявлено тіло чоловіка 1954 року народження. Він пішов на риболовлю і не повернувся. Рятувальники дістали тіло загиблого на берег та передали працівникам поліції.

В Шаргородському районі місцеві жителі дістали тіло чоловіка з води. Про зникнення чоловіка ніхто попередньо не звертався, він був одиноким. Рятувальники не залучалися.

О 20:30 до ладижинського відділення екстреної медичної допомоги поступив громадянин 1970 року народження з діагнозом утоплення. Чоловік  відпочивав з друзями на річці Сільниця. Під час купання чоловік потонув. Друзі, які це помітили дістали чоловіка з води і провели серцево-легеневу реанімацію. Він був госпіталізований. Зараз чоловік з середнім ступенем важкості», - повідомили у прес-службі.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085908.4177