Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Начальник поліції Вінниччини Шевцов готовий пройти «детектор брехні» через звинувачення в сепаратизмі

Начальник поліції Вінниччини Шевцов готовий пройти «детектор брехні» через звинувачення в сепаратизмі

 25 лютого під час брифінгу Начальник поліції ГУ Вінницької області Антон Шевцов заявив що проситиме СБУ та Генпрокуратуру про комплексну перевірку щодо нього та готовий пройти поліграф, через звинувачення його в сепаратизмі.

«Щодо звинувачень в сепаратизмі. Щоб зняти це питання раз і назавжди, бо воно вже підіймається вдруге, вперше питання підіймалось в Чернігові, зараз – тут, я звернусь до СБУ та Генеральної прокуратури із заявою призначити та провести по відношенню до мене перевірку. Прошу громадськість в особі народних депутатів і загальнонаціональних авторитетів підключитись до цієї перевірки. Я надам повне сприяння компетентним органам з подальшим обнародуванням цих результатів.

Готовий пройти в тому числі, перевірку на поліграфі, яку вже проходив. Готовий відповісти на всі питання, де, коли і в який час я знаходився. Для того щоб різного роду провокатори цинічні не використовували цю "карту" по відношенню до мене в подальшому», - заявив Антон Шевцов.

Винница.info: Начальник поліції Вінниччини Шевцов готовий пройти «детектор брехні» через звинувачення в сепаратизмі

На питання журналістів, чи підтримує його дружина політику Путіна, Антон Шевцов відповів, що дружина підтримує його і своїх дітей.

Зараз родина керівника поліції Вінниччини в Криму. На запитання журналістів «Чому?»,  Шевцов відповів: «Я їх перевожу з дня на день».

Також Антон Шевцов прокоментував свою фото з Миколою Валуєвим.

"Я з ним фотографувався як зі спортсменом. Потім хтось домалював триколор", - каже начальник поліції.

Винница.info: Начальник поліції Вінниччини Шевцов готовий пройти «детектор брехні» через звинувачення в сепаратизмі

Нагадаємо, що 23 лютого активісти ходили до головного поліцейського Вінниччини, щоб перевірити, чи він не сепаратист. Але зустрітися із Шевцовим їм не вдалося.

 ВИННИЦА.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540092855.7626