Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Найдорожчі марки з вінницького музею покажуть за кордоном

Найдорожчі марки з вінницького музею покажуть за кордоном

 Вінниця готує культурно-просвітницький фестиваль «Сторіччя української марки – сторіччя української державності». Марки, які зберігаються в унікальному музеї імені Якова Балабана покажуть жителям інших міст і навіть країн.

Про це Вiнниця.info розповів директор департаменту культури Вінницької міськради Максим Філанчук.

«Ми зробимо викопіювання найдорожчих і найрідкісніших марок, що зберігаються в музеї імені Якова Балабана. Оформимо експозицію. Це буде пересувна виставка, яку покажемо не тільки на теренах України, але і за кордоном.

Сьогодні Вінниця має єдиний в державі музей марки з унікальними експонатами», - говорить посадовець.

Поки що про фестиваль говорять без конкретних дат і країн. За словами Максима Філанчука, першу презентацію планують зробити ближче до Нового року.

Нагадаємо, що у вересні 2016-го у Вінниці нa Соборній, 26 відкрився перший в Укрaїні музей укрaїнської мaрки ім. Яковa Бaлaбaнa. Олександр Балабан привіз з Америки частину унікальної колекції марок для створення музею.

Вiнниця.info 

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545039446.0247