Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Немирівська міська рада припинила депутатські повноваження Олександра Качура

Немирівська міська рада припинила депутатські повноваження Олександра Качура

 20 листопада на сесії Немирівської міської ради депутат підтримали рішення, яким задовольнили заяву Олександра Качура про складання депутатських повноважень.

Документ опубліковано на сайті Немирівської міської ОТГ.

«Достроково припинити повноваження депутата Немирівської міської ради 1-го скликання Качура Олександра Вікторовича у зв’язку з його особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Дане рішення направити до Немирівської міської виборчої комісії.

Оприлюднити дане рішення на сторінці офіційного веб-сайту Немирівської міської ради», - зазначено в документі.

Олександр Качур (Радикальна партія Олега Ляшка) у Немирівській міській радів був членом комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту і зв’язку.

Відомо, що 33-річний Олександр Качур є сином мера Немирівської міської ОТГ Віктора Качура. Раніше був депутатом Вінницької обласної ради та заступником голови облради.

Винница.info: Немирівська міська рада припинила депутатські повноваження Олександра Качура

На тій же сесії депутати підтримали рішення про дострокове припинення повноваження виконуючого обов'язки старости сіл Язвинки, Гунька, Супрунівка та Козаківка Мазура Юрія Анатолійовича з 22 жовтня 2018 року, на підставі його звернення з особистою заявою про складання повноважень виконуючого обов'язки. З

Язвинківським сільським головою Юрій Мазур був обраний в 2015 році.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550472402.189