Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Незрозумілі смерті військових. За два дні з життя пішли двоє вінничан

Незрозумілі смерті військових. За два дні з життя пішли двоє вінничан

 4 квітня в Одеському військовому шпиталі помер мобілізований 36-річний житель Хмільника. Напередодні, 3 квітня у військовій частині Дніпропетровської області помер 46-річний військовослужбовець, родом з Калинівського району.

Про це ВИННИЦА.info повідомили у Вінницькому обласному військкоматі.

«Григорій Козак, призваний на військову службу під час мобілізації в липні 2015 року, помер у військовій частині 3 квітня. Попередній діагноз: серцева недостатність», - повідомили у військкоматі.

46-річний Григорій Козак родом з с. Радівка Калинівського району. У військовослужбовця залишилась дружина і троє дітей. Попередньо, похорон заплановано на 6 квітня.

4 квітня у військовому шпиталі Одеси помер 36-річний Віктор Сівоха з Хмільника.

«Помер внаслідок захворювання в шпиталі Одеси. Служив у Новоград-Волинському. Був призваний на службу під час мобілізації в січні 2015 року», - повідомили у військкоматі.

Внаслідок якого захворювання помер Віктор Сівоха, у військкоматі не уточнили.

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727226.9866