Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Нова українська авіакомпанія SkyUp отримала дозвіл на авіарейси Вінниця - Шарм-ель-Шейх

Нова українська авіакомпанія SkyUp отримала дозвіл на авіарейси Вінниця - Шарм-ель-Шейх

В Державіаслужбі надали прийнято рішення про надання дозволів на використання повітряних ліній в Україні. Дві авіакомпанії SkyUp та ТОВ «АНДА ЕЙР» отримали дозволи на здійснення чартерних рейсів за маршрутом Вінниця – Шарм-ель-Шейх – Вінниця протягом 2019 року.

ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» отримала права на експлуатацію повітряних ліній Вінниця – Шарм-ель-Шейх (Арабська Республіка Єгипет) – Вінниця. Частота рейсів: три рейси на тиждень. Право на експлуатацію повітряних ліній надано до 30 березня 2019 року.

ТОВ «АНДА ЕЙР» отримала права на експлуатацію повітряних ліній для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень Вінниця – Шарм-ель-Шейх (Арабська Республіка Єгипет) – Вінниця. Частота рейсів: два рейси на тиждень. Право на експлуатацію повітряних ліній надано з 1 листопада до 30 березня 2019 року.

Довідка.

ТОВ «Авіакомпанія «Скайап» зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником SkyUp виступило ТОВ «ACS-Україна» Тетяни Альби та Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

Флот авіакомпанії складається з двох середньомагістральних літаків Боїнг 737-800 NG, 2013 року.

літаки розраховані на 189 місць. У листопаді 2018 року планується ввести в експлуатацiю ще 3 літаки: один Boeing 737-700 NG та два Boeing 737-800 NG.

Нагадаємо, у вересні Державіаслужба надала дозволи на здійснення чартерних рейсів з Вінниці до Шарм-ель-шейху та Хургади двом авіакомпаніям – МАУ та «Браво».

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547812401.8397