Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Облаштувати підземний перехід на проспекті Юності. Вінничани зареєстрували петицію

Облаштувати підземний перехід на проспекті Юності. Вінничани зареєстрували петицію

 Вінничани зареєстрували петицію, де просять міську раду звернути увагу на неконтрольований перехід через вулицю Юності, який створює незручності для водіїв та пішоходів та облаштувати підземний перехід.

«Однією з немаловажливих проблем району Вишенька є неконтрольований перехід через вулицю «Юнності» (нижче перехрестя, між зупинками маршрутки 17Б). Хоча насправді перехід є на тому ж перехресті і нижче, але люди лінуються туди йти, і це справді незручно, тому що там зупинки та дороги з дворів, діти йдуть зі школи.

Цей перехід показували по центральному телебаченні і дійсно ситуація складається так, що це місце є вкрай небезпечним і створює великі не зручності для водіїв. Подібні споруди вже експлуатуються на Київскій, Лебединскій і тд.

Нема і 15 секунд, щоб там хтось не перебігав дорогу, зверніть увагу на, так як це дійсно важливо для безпеки людей», – йдеться у петиції Євгена Стецюри.

На сьогоднішній день петицію підписало 11 вінничан, щоб її переглянули у міській раді, потрібно 350 підписів. До кінця збору залишилось 13 днів.

Винница.info: Облаштувати підземний перехід на проспекті Юності. Вінничани зареєстрували петицію

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547811850.1205