Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Огорожа навколо центрального парку у Вінниці буде. Тендер провели на 4,4 млн. гривень

Огорожа навколо центрального парку у Вінниці буде. Тендер провели на 4,4 млн. гривень

 30 вересня під час сесій Вінницької міської ради ставили на голосування 44 питання порядку денного, яким передбачалось відмінити рішення виконкому про будівництво огорожі навколо центрального парку ім. Горького у м. Вінниці. Ініціатива надійшла від місцевої громадської організації «Автомайдан Вінниччини». З 44 депутатів присутніх на засідання свої голоси «за» дали лише 12 обранців.

Депутат Людмила Ваколюк від фракції «Батьківщина» під час розгляду питання зауважила, що огорожа необхідна.

«Фракція «Батьківщина» підтримує встановлення огорожі навколо парку імені Горького і вважає, що встановлення огорожі, позитивне рішення для нашого міста, з багатьох проспектів. Це насамперед естетична сторона Вінниці, європейського міста. Покращення безпеки в парковій зоні і багато іншого. Ми сподіваємося, що парку буде приділятися увага і в подальшому, а саме реконструкція атракціонів, відновлення місць для відпочинку, ремонт асфальтного покриття. Фракція «Батьківщина» не підтримує 44 питання».

Питання будівництва огорожі влітку викликало суперечності в суспільстві.

Спочатку на будівництво міському бюджеті заклали 3,1 млн. гривень. 27 вересня департамент комунального господарства та благоустрою міськради прийняв акцептову пропозицію ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» за ціною 4,4 млн. гривень з ПДВ. Відповідна інформація опублікована у «Віснику державних закупівель».

Передбачено, що огорожу зводитимуть в 2016 – 2017 роках. В тендерній документації прописано, що огорожа буде з металевих секцій із декоративними елементами та гербом. Залишки існуючої огорожі підрядник повинен демонтувати.

Винница.info: Огорожа навколо центрального парку у Вінниці буде. Тендер провели на 4,4 млн. гривень

Винница.info: Огорожа навколо центрального парку у Вінниці буде. Тендер провели на 4,4 млн. гривень

Вінниця.info, фото проектів запропонованих архітектурою 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529714920.9813