Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Опізнали тіло нацгвардійця з Вінниччини, що загинув більше року тому

Опізнали тіло нацгвардійця з Вінниччини, що загинув більше року тому

 На Вінниччину прилетіла ще одна сумна звістка… За допомогою ДНК-експертизи опізнали тіло бійця з Гайсинського району Євгена Лабуна. Хлопець був нацгвардійцем, служив у військовій частині 3008.

Інформацію про опізнання за допомогою ДНК підтвердили ВИННИЦА.info у ГУ НП Вінниччини.

Як розповів редакції голова Спілки учасників АТО Гайсинщини Микола Данилюк, в АТО хлопець пішов добровольцем 10 жовтня 2014 року. Ніс службу на 29-ому блокпосту Бахмутської траси. Вже через 4 дні, на Покрову, вінничан взяв участь в бою проти терористів. Він з товаришами поїхав на підмогу до бійців 32-го блокпосту. Звідти хлопець не повернувся…

«25-річний Євген був кулеметником, мав позивний «Лєв». 14 жовтня хлопці потрапили в засідку диверсантів. З того дня він вважався офіційно зниклим безвісти. Батьки і брат шукали його у списках полонених», - сказав М.Данилюк.

По поверненні з АТО вінничанин планував одружитися.

Винница.info: Опізнали тіло нацгвардійця з Вінниччини, що загинув більше року тому

Як ми раніше повідомляли, 32-гий блокпост для вінницьких нацгвардійців став справжнім «пеклом». 23 жовтня 2014-го військовим вдалося вибратися з оточення. Точну кількість загиблих тоді не знав ніхто…

Нагадаємо, що 29 березня стало відомо про загиблого 24-річного Олександра Лобжина з Козятинщини, який поліг  у серпні 2014 року під Іловайськом. Опізнали молодого вінничанина за допомогою тесту ДНК.

19 квітня на Вінниччині попрощалися з Героєм, якого вбили російські диверсанти23 квітня на Вінниччині поховали медика, що газонув у боях за Дебальцево.

ВИННИЦА.info, фото - соцмережі

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727334.0389