Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю

Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю

 У мережі «Фейсбук» опублікували відео, на якому видно, як міського голову Гнівані облили кров’ю. Камери зафіксували хлопців у балаклавах, котрі вбігли з вулиці, тримаючи в руках пляшки із червоною рідиною. За кілька хвилин вони були в кабінеті мера. Без жодних пояснень хулігани хлюпнули йому в обличчя, а потім на стіл і стіну, де висів портрет Тараса Шевченка.

На відео також відтворено, коли до Володимира Кулешова зайшов активіст «Народної волі» Андрій Вербицький, який згодом виклав фото з місця події у соцмережі.

Раніше Вінниця.info писала, що в м. Гнівань, у день проведення сесії ОТГ, одного з депутатів вивезли в ліс і побили, а в робочому кабінеті облили кров’ю міського голову Володимира Кулешова. Фото «скривавленого» мера та обляпаного кров’ю портрета Шевченка виклали в соцмережу самі активісти та написали, що місцева влада причетна до корупції.

Володимир Кулешов, вважає, що дії вчинили молодики від одного з депутатів, який опозиційно налаштований до роботи мерії. І ці конфлікти та «акції» є постійними з часу створення ОТГ.

Активісти звинувачують Гніванський кар’єр в тому, що вони постачали Росії сировину на будівництво Керченського мосту. Мер Гнівані каже, що прямих поставок до Росії немає і договорів з російськими компаніями підприємство немає.

У відділі комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області редакції повідомили, що 2 жовтня в Гнівані відкрито два кримінальних провадження – за фактом хуліганства та розбійного нападу.

Винница.info: Опублікували відео, на якому видно, як мера Гнівані облили кров’ю

Вінниця.info, відео - Гніванської міськради

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264802.8551