Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Під час звіту керівника поліції Вінниччини в облраді стався інцидент. Депутати з’ясовували, хто «шістка». Відео

Під час звіту керівника поліції Вінниччини в облраді стався інцидент. Депутати з’ясовували, хто «шістка». Відео

 2 серпня у Вінницькій обласній раді депутати заслухали звіт в.о. начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександра Цимбалюка про роботу правоохоронців за перше півріччя 2018 року. Після звіту народні обранці ставили Цимбалюку питання щодо розслідування окремих злочинів. Під час відповіді на питання про діяльність гральних закладів міста Вінниці, яке поставив Андрій Вигонюк (ВО «Свобода»), депутат Сергій Кривешко («Радикальна Партія Олега Ляшка») сказав, що йому треба йти на інше засідання. Він пішов до виходу, йому один з колег сказав залишитись, але Кривешко кинув фразу: «голова збирає комісію, а не «шістьорок» присилати». Ця фраза обурила А. Вигонюка, він зі словами: «Кривешко, хто «шістьорка?» кинувся до виходу за депутатом. Далі події розгортались в коридорі за зачиненими до залу дверима.

Вигонюк і Кривешко сварились між собою, їх «мирити» вийшов голова бюджетної комісії Геннадій Мазур (ВО «Батьківщина»). Потім на коридор пішов Григорій Зозуля («УКРОП») зі словами: «нікому не виходити!».

Після з з’ясування стосунків між депутатами, ми звернулись за коментарем до Андрія Вигонюка, який залишився в коридорі, аби запитати, що стало причиною інциденту.

«Хай йде скаржиться голові комісії, скаржиться мені. Він назвав «шістьоркою» працівницю Вінницької обласної ради. І це не на мою адресу. Бійки не було. Те що я підбіг до нього, не означає, що ми будемо битися. Тут розмова була інша, Ви не чули про що, але можу переказати. Я сказав, що так не може поводитись депутат», - розповів А. Вигонюк.

Андрій Вигонюк

Винница.info: Під час звіту керівника поліції Вінниччини в облраді стався інцидент. Депутати з’ясовували, хто «шістка». Відео

Сергій Кривешко 

Винница.info: Під час звіту керівника поліції Вінниччини в облраді стався інцидент. Депутати з’ясовували, хто «шістка». Відео Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264974.0576