Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Підтоплені підвали і повалені дерева. Рятувальники інформують про перші наслідки грози на Вінниччині

Підтоплені підвали і повалені дерева. Рятувальники інформують про перші наслідки грози на Вінниччині

 14 червня, по обіді у Вінницькій області розпочалася сильна гроза. За оперативною інформацією рятувальників, негода вже встигла наробити лиха в кількох населених пунктах.

«14 червня о 15:30 до рятувальників м.Могилів-Подільський надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильної зливи було підтоплені два підвали господарчих будівель та літню кухню. Роботи по відкачуванню води вже проведені.

О 16:10 у Чернівецькому районі поблизу с.Березівка бійці ДСНС прибрали з автошляху повалене сильним поривом вітру дерево.

Наразі рятувальники працюють у Тиврівському районі в с.Селище, там дерево перегородило автошлях.

О 16:50 бійці ДПРЧ-3 Вінниці виїхали на прибирання поваленого дерева у с.Лука-Мелешківська, ДПРЧ-4 на вул.Зодчих у обласному центрі.

У Немирівському р-ні в с.Чуків сильний порив вітру повалив дерево. Рятувальники виїхали на місце події», - йдеться повідомленні ГУ ДСНС Вінниччини на офіційній сторінці у «Фейсбук». 

Нагадаємо, гроза, яка пройшла на Вінниччині у ніч з 12 на 13 червня, повалила дерева і тимчасово залишила без електропостачання кілька населених пунктів.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547766615.898