Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Пінний фонтан у центрі Вінниці: розвага для дітей і витрати для комунальників. Відео

Пінний фонтан у центрі Вінниці: розвага для дітей і витрати для комунальників. Відео

 Фонтан «равлик», що на майдані Незалежності у центрі Вінниці, заповнений піною. Дорослі дивуються і фотографуються, а діти граються піною. Як з’ясувалось, це не додаткова опція місцевого водограю, а чиясь хуліганська витівка.

Працівник організації ТОВ «Поділлятеплосервіс», яка займається обслуговуванням фонтанів у місті каже, що хтось кинув у фонтан миючий засіб і охоронці повинні з’ясувати хто це зробив, адже кругом є камери відеоспостереження. За його словами, це не перший випадок, подібні були й минулого року в інших місцях.

«Від того що всипали у фонтан миючу речовину, система не зламається, але воду потрібно замінювати. Це додаткові витрати. Треба зілляти всю воду, а це 20 кубів води, потім потрібно кубів 5 води, щоб промити систему. Потім ще 25 залити. Вважайте потрібно 50 кубів води і за роботу додатково потрібно заплатити людям, які будуть працювати. Є камери відеонагляду, нехай встановлюють, хто це робить», - розповідає Вiнниця.info працівник ТОВ «Поділлятеплосервіс».

Винница.info: Пінний фонтан у центрі Вінниці: розвага для дітей і витрати для комунальників. Відео 

Винница.info: Пінний фонтан у центрі Вінниці: розвага для дітей і витрати для комунальників. Відео  Винница.info: Пінний фонтан у центрі Вінниці: розвага для дітей і витрати для комунальників. Відео

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547768264.392