Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Попрощалися з вінничанином, що загинув від «Граду». В честь Героя назвуть вулицю

Попрощалися з вінничанином, що загинув від «Граду». В честь Героя назвуть вулицю

 В Козятинському районі провели в останню путь Валерія Вітковського, що 12 серпня загинув під Донецьком в результаті обстрілу російськими військами з РСЗВ «Град».

Про це інформує «Вісник Козятинщини».

<p class="MsoNormal">Валерій народився, навчався та проживав у Бердичеві, але рідні виявили бажання захоронити Валерія у Бродецькому, на батьківщині матері Людмили Олександрівни Рабодзей, поряд із могилою батька Валерія – Леоніда. Тож спочатку із військовослужбовцем прощалися земляки у Бердичеві. А далі автобусами рушили до Бродецького, де вже бродеччани зустрічали загиблого героя. Частина ще при в’їзді в село, частина впродовж центральної вулиці, почергово встеляючи дорогу перед земляком живими квітами. Основна ж маса людей живим коридором чекала на траурну процесію біля Свято-Покровського храму, а коли колона рушила на територію храму – всі стали на коліна. Весь цей час жалобну процесію супроводжували удари церковного дзвону.

Бойовий побратим Ігор розповів, що вже на другому місяці служби вони всі потрапили до 93-ї окремої механізованої бригади. З 22 квітня воювали безпосередньо у зоні АТО. Були два тижні у Миколаївці, з 16 травня в Опитному. Їхнє завдання – прикривати піхоту, аби не дати ворогу прорвати першу лінію оборони. Валерій служив мінометником.

Як було озвучено на траурному мітингу, в день похорон Бердичівська міська рада на своєму оперативному засіданні вирішила перейменувати вулицю Іллічевську у Бердичеві, де проживав Валерій із родиною, на вулицю Валерія Вітковського.

Вічна слава Героям!

Винница.info: Попрощалися з вінничанином, що загинув від «Граду». В честь Героя назвуть вулицю

Винница.info: Попрощалися з вінничанином, що загинув від «Граду». В честь Героя назвуть вулицю

ВИННИЦА.info

rel="nofollow"

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727499.0162