Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Порошенко і Гройсман у Вінниці сказали про «синдром місцевих князьків»

Порошенко і Гройсман у Вінниці сказали про «синдром місцевих князьків»

 Реформа децентралізації передала на місця від органів центральної влади ряд повноважень і відповідальності, але не всі місцеві керівники працюють в напрямку поліпшення якості життя своїх громад. Сьогодні, під час відкриття наради з децентралізації Президент і Прем’єр відреагували на прояви політиканства на місцевому рівні.

«Процес децентралізації ще далекий до завершення. Свого часу чекаємо конституційних змін, які ми з Прем’єр-міністром розробили. Я наполягаю на їх актуальності. Абсолютно ясно, що потрібні префекти, бо в декого на місцях є нові фінансові можливості, і дехто починає мнити із себе князьків, ніби то немає ніякої центральної влади. Повинна бути чітко прописана програма розпуску рад. Це теж необхідно, бо не так давно деякі місцеві ради, політикани, намагались запустити щось на кшталт «параду суверенітетів». Тут сьогодні хотів поговорити з деякими радами про розподіл повноважень з українським Урядом. Цього ніколи не буде. Я не дам. Хтось буде бавитись в суверенітет – отримає абсолютно чітку відповідь. Сьогодні вони угоду вимагають, завтра Україну продадуть. Є чіткий розподіл повноважень і чітка відповідальність, чим має займатись депутат сільської ради, міської, ОТГ, чим Має займатись Парламент, Український Уряд, Президент. Впевнений, що розподіл повноважень встановлюється не так званими угодами, а законами і Конституцією», - сказав Президент.

Володимир Гройсман відзначив, що мета реформи децентралізації – нова якість життя в Україні і необхідно викорінити синдром місцевих князьків.

«Нам потрібно подолати синдром місцевих князьків, які замість того, щоб створити якісні умови життя, готові піддатись миттєвій популістичній хвилі і витрати дорогоцінний ресурс на якісь інші напрямки. Це не наш з вами шлях. Тому що в такий складний період ми маємо нести відповідальність перед українськими громадянами, українським народом, українськими воїнами», - сказав В. Гройсман.

Також Президент вперше заявив про те, що громади, які не об’єднаються добровільно, об’єднають примусово.

«Ми маємо визнати, рано чи пізно, тим, хто не зможе об’єднатись добровільно, доведеться допомогти об’єднатись. Ми не можемо насьогодні залишати людей в заручниках безініціативності на місцевих рівнях. Впевнений, що адміністративно-територіальний устрій всієї України має бути змінений», - сказав Порошенко.

Винница.info: Порошенко і Гройсман у Вінниці сказали про «синдром місцевих князьків»

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545152807.1117