Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Порошенко нагородив митрополита Симеона орденом Ярослава Мудрого

Порошенко нагородив митрополита Симеона орденом Ярослава Мудрого

 13 січня Президент України підписав Указ про відзначення державними нагородами трьох митрополитів Православної Церкви України. Серед нагороджених – митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Документ опубліковано на сайті глави держави.

«Зa знaчний внесок в утвердження духовності, милосердя тa міжконфесійної злaгоди, вaгомі особисті зaслуги у розбудові незaлежної Прaвослaвної Церкви Укрaїни, бaгaторічне сумлінне служіння Укрaїнському нaродові…», - зазначено в Указі.

Орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня нагороджений Шостацький Володимир Івановича (Симеон) - митрополит.

Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджений Драбинко Олександр Миколайович (Олександр) - митрополит.

Митрополиту Галицькому Андрію (Абрамчуку Степану Васильовичу) присвоєно орден «За заслуги» ІІ ступеня.

Як відомо, митрополит Вінницький і Барський Симеон і митрополит Олександр були єдиними священиками УПЦ Московського патріархату, які підтримали створення Православної церкви України. Вони також були єдиними митрополитами УПЦ МП, які взяли участь в Об’єднавчому соборі, за що в Онуфрія заборонили їх в священослужінні.

Митрополит Симеон перший разом з релігійною громадою Спасо-Преображенського Кафедрального собору перейшов з УПЦ МП до Православної Церкви України.

Нагадаємо, 13 січня до Спасо-Преображенського собору, що в центрі Вінниці, привезли Томос. Це копія оригінального документу, яка залишиться у храмі. До обласного центру прибули – керівник Помісної церкви України митрополит Епіфаній, котрий звершив ранішнє богослужіння, Президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, народні депутати.

Винница.info: Порошенко нагородив митрополита Симеона орденом Ярослава Мудрого

Вінниця.infо

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547766535.2129