Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Порошенко про відносини України та Росії: «Рошен» став символом української незалежності

Порошенко про відносини України та Росії: «Рошен» став символом української незалежності

Екс-міністр економіки, а нині народний депутат Петро Порошенко вважає, що заборона експорту кондитерської продукції корпорації «Рошен» до Росії є інструментом тиску на українську державу.

Про це Порошенко заявив на прес-конференції у Вінниці.

«Рошен не є жертвою – Рошен є символом сьогодні. Усі розуміють причини внаслідок яких Рошен потрапив під удар. Усі розуміють, що вони не мають жодного відношення до харчової безпеки, до якості, навіть до економіки. Причина цього є абсолютно відома – це інструмент тиску на мою державу – на державу Україна для того, щоб позбавити владу України і народ України свого суверенного права визначати як нам далі жити… І я пишаюсь, що Рошен став символом української незалежності, що Рошен став символом суверенітету, якщо Рошен став символом того, що нас не зламають і ми будемо боротись за долю власної держави не розмінюючись на долари, євро або рублі», - сказав він.

Порошенко зазначив що Україна є надійним торгівельним партнером, «але в себе вдома ми будемо вирішувати самі. Ми можемо слухати будь-які підказки з Брюсселю, з Москви, з Вашингтону, чи з Пекіну, але за наше право приймати рішення – ми будемо боротись».

Нагадаємо, що наприкінці липня "Росспоживнагляд" обмежив ввезення на територію Росії продукції Roshen, заявивши, що виявив в ній володіє канцерогенними властивостями речовина - бензапірен.

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550731323.4159