Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні

Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні

 6 січня в Храмі Святого Геoргія на Фанарі відбулась Божественна Літургія, яку звершив Вселенський Патріарх Варфoлoмій разом з Митрополитом Київським Епіфанієм. В святковому Богослужінні взяв участь і Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Під час Літургії, Патріарх Варфoлoмій вручив жезл та Томос про автокефалію Православної церкви України Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Документ видано назавжди.

«Ввести автокефальну українську церкву, як рівну серед рівних православних церков», - зазначено в Томосі.

Епіфаній звернувся до всіх українською та грецькою мовою. Він розповів про заснування церкви в Україні Апостолом Андрієм Первозваним, який прибув у Херсонес, а потім Дніпром піднявся в Київ, де проповідував віру православну. В Промові Епіфаній нагадав і про Княгиню Ольгу та Князя Володимира.

«Побожний український народ прийнявши від проповіді апостольської і від Матері церкви православну Християнську віру, навчившись божественним пунктам Вселенських соборів та вченню Святих отців, прийнявши священні канони, як зразок для церковного життя, всього цього незмінно дотримувався і дотримується. Тож, як після темряви нічної, знову сходить сонце, так і нині, давня несправедливість, завдяки мудрості Вашої Всесвятості та Святого і Священного Синоду Матері святої церкви Христової, усунута, а справедливість відновлена», - сказав у промові Митрополит Київський і всія України Епіфаній.

Сувій Томосу 7 січня привезуть до Києва, він зберігатиметься в Софії Київській і буде доступним для огляду «для вічного представлення».

Нагадаємо, 5 січня в Стамбулі відбулось підписання Томосу про автокефалію Православній Церкві України. Православна церква України стала однією з 15 автокефальних православних церков світу.

Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні

Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні

Винница.info: Православна церква України отримала автокефалію назавжди. Митрополит Симеон взяв участь в історичному богослужінні

15 грудня 2018 року в Україні відбувся Об'єднaвчий Собор українських православних церков. На ньому офіційно створили Єдину помісну церкву та обрали її предстоятеля. Ним став митрополит Київський Епіфаній.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде