Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Приголомшливе відкриття від NASA: відкрили 3 планети, придатних для життя

Приголомшливе відкриття від NASA: відкрили 3 планети, придатних для життя

 У середу, 22 лютого, на терміновій прес-конференції американського аерокосмічного агентства NASA вчені заявили про виявлення у зірки TRAPPIST-1 семи планет. На деяких із них можливе життя. Про це повідомляє журнал Nature.

Як стало відомо, на трьох з семи відкритих планет умови підходять для існування життя. Учені вважають, що на всіх планетах потенційно може бути рідка вода й густа атмосфера. Зазначимо також, що всі планети за розмірами нагадують Землю.

«Наші спостереження виявили, що як мінімум сім планет розміром і масою подібні до Землі, обертаються навколо TRAPPIST-1», – зазначила Мікаель Жійон з Інституту технологій і астрофізичних досліджень Льєжського університету в Бельгії.

За даними науковців, планети розташовані майже за 40 світлових років від Землі.

«Зірка TRAPPIST-1 розміром з Юпітер і масою 8% сонячної розташована приблизно за 39 світлових років від нас. Температура на всіх семи планетах може бути придатною для існування рідкої води на поверхні», – йдеться в повідомленні.

Втім, за розрахунками вчених, найбільш комфортні для життя умови мають лише три з виявлених планет. На трьох найбільш близьких до зірки планетах, ймовірно, занадто спекотно для існування життя, а на найбільш віддаленій – надто холодно.

Відтак, з точки зору пошуків життя, найбільш цікаві три планети між ними. Планетну систему TRAPPIST-1 зараз спостерігають за допомогою космічного телескопа Hubble з метою встановити наявність атмосфери на планетах.

Винница.info: Приголомшливе відкриття від NASA: відкрили 3 планети, придатних для життя

Вінниця.info

 
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529713492.2224