Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Проспект Юності біля садиби Пирогова закатали в асфальт, візьмуться за озеленення

Проспект Юності біля садиби Пирогова закатали в асфальт, візьмуться за озеленення

 У Вінниці триває реконструкція проспекту Юності та вулиці Пирогова. На ділянці від садиби Пирогова до Гніванського шосе робитимуть дорогу та освітлення.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Заїхав на проспект Юності, де триває ремонт дорожнього полотна від вулиці Андрія Первозванного до музею-садиби ім. Миколи Пирогова. Спілкувались з керівником і працівниками підрядної організації, яка здійснює роботи, – сьогодні асфальтують вже верхнім шаром асфальту. Обіцяють завершити всі роботи включно із перехрестям з вул. А. Первозванного до ранку.

Далі на цей відрізок мають зайти працівники «Вінницязеленбуду», де в них великий фронт роботи саме по зелених зонах.

А потім служби будуть займатись облаштуванням вуличного освітлення та капремонту дороги на ділянці від музею-садиби ім. М. І. Пирогова до перехрестя із Гніванським шосе – підготовчі роботи вже тривають. Фактично йдеться про продовження робіт, які там розпочались торік, коли на цій ділянці було збудовано тротуар та велодоріжку», - йдеться в дописі.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1524692350.1679