Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

П’ять видів діяльності, де вінничани у вересні отримали більшу зарплату

П’ять видів діяльності, де вінничани у вересні отримали більшу зарплату

У Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у вересні 2018 року становила 8038 гривень. Найбільше у вересні зросли зарплати освітян.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

«Збільшення рівня середньої заробітної плати у вересні 2018 року порівняно з серпнем 2018 року відбулося: у освіті – на 14,4%, у сфері тимчасового розміщування й організації харчування – на 13,4%, діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – на 12,8%, у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку – на 6,8%, у діяльності сільського, лісового та рибного господарства – на 2,8%, у промисловості – на 2,4%», - зазначено в повідомленні.

Разом з тим, зменшення рівня середньої заробітної плати у вересні 2018 року порівняно з серпнем 2018 року відбулося в більшості видів економічної діяльності: від транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – на 7,3% до 1,5% у сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги.

«Найвищий рівень середньої заробітної плати у вересні поточного року був у працівників лісового господарства та лісозаготівель, який перевищив середній розмір по економіці області в 1,5 раза, а також, інформації та телекомунікацій, де перевищення середньообласного рівня склало 1,4 раза.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, а також на підприємствах по виробництву комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (в 1,5 раза), на виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (в 1,4 раза)», - повідомляють в статистиці.

Разом з тим, традиційно найменш оплачуваними у вересні були працівники, зайняті у поштовій та кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких складав менше половини (46,2%) середнього по економіці області рівня.

Вiнниця.info

 

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227501.2877