Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

П’ятниця 13-го і сонячне затемнення. Що кажуть астрологи і кому з вінничан прогнозують великі зміни

П’ятниця 13-го і сонячне затемнення. Що кажуть астрологи і кому з вінничан прогнозують великі зміни

 В п’ятницю 13-го розпочався літній цикл затемнень. У цей день не варто розпочинати нових справ та бажано утриматись від ризикованих дій. Вінничанам, які народились під знаками зодіаку Рак і Козеріг, варто очікувати змін у період сонячного затемнення.

Про це Вiнниця.info розповів Володимир Семенов, який захоплюється астрологією.

- О 5.46 годні ранку за місцевим часом відбулось сонячне затемнення. Це впливає і на людей, і на всі процеси на землі. Всі знають, що місяць впливає на відливи і приливи, а людина на 80% складається з води, відповідно небесні явища, які пов’язані з місяцем мають вплив перш за все на здоров’я і самопочуття людини.

На час затемнень рекомендується більше відпочивати, берегтись, не вживати алкоголю та тютюну. Бути спокійним, не нервуватись.

- Чи варто вінничанам розпочинати якість проекти в дні затемнень?

- Одні астрологи стверджують, що це вдалий час для початку справ, інші кажуть, що варто відкласти будь-які починання. Я більше схиляюсь до другої думки – зачекати з початком важливих справ. Звичайно, якщо людина змушена щось робити: термінова операція, переїзд на нове місце проживання, перехід на нову роботу, то потрібно завершити розпочату справу. Але принципово нових справ краще не розпочинати.

- Сьогодні п’ятниця, 13-те число, сонячне затемнення, тобто день, який поєднує всі негативні асоціації в людей. Це варто сприймати як співпадіння, чи як сукупність негативних впливів?

- Астрологія, числа, математика, все взаємопов’язано. Числа впливають. Але не знаю, чому люди бояться п’ятниці 13-го. П’ятниця – день Венери в астрології, а Венера – планета малого щастя, з нею пов’язані гроші, любов. Число 13 – число трансформації, певних змін. Можливо, люди бояться п’ятниці 13-го, бо це день глибоких внутрішніх змін в людині. П’ятниця 13-го це додаткова інформація, до того, що є на сьогодні.

Загалом, це затемнення принесе великі зміни. Зараз часткове затемнення. Воно приносить зміни в життя окремих людей. Повне затемнення впливає більше на держави і великі маси народу.

- Для яких знаків зодіаку найбільша вірогідність змін?

- Найбільш вірогідні зміни – людей, які народились під знаком зодіаку Рак і Козеріг.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1542179855.7777