Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Різдвяна резиденція Діда Мороза у Вінниці не припиняє роботу через мороз

Різдвяна резиденція Діда Мороза у Вінниці не припиняє роботу через мороз

Різдвяна резиденція Діда Мороза у Вінниці, яка знаходиться по вул. Соборна, працює у звичному режимі. Не зважаючи на низьку температуру повітря, в середині будиночку тепло. Тут працює камін та обігрівач. Головний вінницький Дід Мороз, якого знають, як Олександра Шемета, сидить у  своєму кріслі. На іншому його помічниця Снігуронька. Роль онучки виконує  міс-Вінниця 2016 Дар’я Поліщук.

«Сьогодні дуже мало діток було. Приблизно зо дві сотні. І то, це загалом приїжджі, які у Вінниці на екскурсіях. Ми трішки засмучені. Але розуміємо, діток сьогодні немає, бо дуже холодно. Я б особисто також не виводив у такий мороз. А поки немає дітвори, у мене з помічницями є час по пригадувати дні, коли ми приймали у нашому будиночку по півтори тисячі малюків. Це зазвичай під час відкриття, чи закриття роботи нашої резиденції. А в звичайні дні, як мінімум півтисячі», - розповів Олександр Шемет.     

Винница.info: Різдвяна резиденція Діда Мороза у Вінниці не припиняє роботу через мороз

Вінниця.info.  

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48\
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527121117.8604