Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Росіяни поцупили фото юної вінничанки для афіші «Всероссийского конкурса красоты»

Росіяни поцупили фото юної вінничанки для афіші «Всероссийского конкурса красоты»

 В Російські Федерації проводять кастинг на дитячий «Всероссийский конкурс красоты». Для афіші «сусіди» використали світлину вінничанки Дар’ї Журбенко. Фото було зроблено три роки тому, в 2015-у, коли дівчинка виборола титулу «Міні Міс Світу» (Little Miss World) на конкурсі краси, який проводили в Туреччині. Батьки дитини дозволу на використання фото не давали. Рідні та знайомі обурюються нахабством російських піарщиків.

«Ми вже звикли, що мордоряни крадуть в нас на максі-рівні – від Малевича до Сікорського, від Довженко до Екстер...

Але з цими злодюжками треба вже мабуть звикати й до дрібних крадіжок... Поцупили фото трирічної давнини моєї похресниці Даші, яке вони використовують для реклами свого «Всєрассійского конкурсa красоти Fashion Kids».

Фото було зроблено в Туреччині, коли Даша отримала корону і головну стрічку конкурсу «Міні Міс Світу 2015», - написав в соцмережі Gennadiy Kurochka.

Винница.info: Росіяни поцупили фото юної вінничанки для афіші «Всероссийского конкурса красоты»

Обурена вчинком росіян Лілія Поліщук, яка на той час організовувала конкурси «Міні Міс Вінниці».

«Ось так... прикро...не знайшлось красивих дітей для рекламної компанії, а навіщо? Якщо, можливо, просто вкрасти...

Та я знала і знаю, що наші красуні найкращі і найтановитіші. Дашуля пройшла шлях від Міні Міс Вінниці до Міні Міс Світу і впевнена ,що її ще чекають найкращі світові подіуми!!!

Пишаємося і цінуємо!!!», - написала Лілія в соцмережі.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548089382.6123