Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Розробити у Вінниці план перебудови старих висоток в енергоефективні, - до міської ради зареєстрували нову петицію

Розробити у Вінниці план перебудови старих висоток в енергоефективні, - до міської ради зареєстрували нову петицію

 9 січня на сайті петицій до Вінницької мерії зареєстрували звернення, в якому пропонують затвердити в бюджеті міста план дій по перебудові старих будинків в енергоефективні.

«Рахунки за тепло і електроенергію будуть підвищуватися у нас кожен рік і це вже норма для нашої держави. А, наприклад, в Німеччині цих рахунків вже давно немає.

Пропоную затвердити в бюджеті міста план дій по перебудові старих будинків в енергоефективні будинки без рахунків за тепло і електроенергію і саме головне при будівництві нових будинків, будувати їх таким чином, щоб використовувати енергію сонця і теплові насоси. Але без допомоги міста і держави це не можливо. В Німеччині давно вже будують енергоефективні будинки без рахунків за тепло і електроенергію», - написав Олександр Стасишен.

Щоб петицію розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно, аби вона зібрала 350 підписів за 14 днів.

Раніше ми писали, що на сесії Вінницької міськради депутати затвердили Програму розвитку та утримання житлово-комунального господарства. Окремий пункт документу описує умови проведення ремонтів багатоквартирних будинків.

Головна зміна стосується висоток, введених в експлуатацію до 1970 року, які створять ОСББ. Вони мають право на капремонт за кошти міського бюджету двічі.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547866951.9283