Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Розшукати власника авто, з яким зіштовхнулася поліцейська машина, вдалося за оголошенням. Фото

Розшукати власника авто, з яким зіштовхнулася поліцейська машина, вдалося за оголошенням. Фото

У соціальних мережах з’явилася інформація, що у Вінниці  автомобіль міської Патрульної поліції потрапив у ДТП.

«Сьогодні вночі 10.03.2018 приблизно о 04.00 год. на вулиці Привокзальній, біля тюрми, сталась ДТП за участю патрульного автомобіля Toyota Prius. Зі слів очевидців, поліцейські не впоравшись з керуванням в'їхали в припаркований мінівен після чого покинули місце пригоди. Наразі очікуємо підтвердження або спростування даної інформації. Можливо в когось є фото, відео чи став свідком і бачив, як сталось ДТП. Пишіть в коментарі або в приватні повідомлення (конфідеційніть гарантуємо)», - зазначалося там.

Вiнниця.info звернулася до Вінницької патрульної поліції за коментарем.

«Факт підтверджуємо, що подія дійсно була. Але варто зазначити, з місця працівники не зникли. Навпаки, намагалися розшукати власника авто. Це було зробити важко. Адже мінівен на польських номерах. Був просто припаркований, тобто залишений без нагляду. Наші працівники помітили на машині об’яву про продаж цього транспортного засобу. Вже зв’язувалися по ньому. Скласти протокол про автопригоду стане можливим лише 12 березня, коли зустрінемося з його власником. Що ж стосується причин, через які взагалі сталося ДТП, то це слизька дорога. На жаль, від цього ніхто не застрахований», - розповів командир батальйону Патрульної поліції Вінниці Дмитро Кисличенко.

 Винница.info: Розшукати власника авто, з яким зіштовхнулася поліцейська машина, вдалося за оголошенням. Фото

Винница.info: Розшукати власника авто, з яким зіштовхнулася поліцейська машина, вдалося за оголошенням. Фото

Вiнниця.info, фото Патрульної поліції Вінниці. 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544672760.8754