Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем

Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем

 18 березня Вінниччина втратила ще одного бійця Миколу Бороняка. 38-річний чоловік помер від нещасного випадку під Маріуполем.

Про це повідомив керівник ГО «Спілки учасників бойових дій АТО Гайсина та району» Микола Данилюк.

«Це був нещасний випадок. Вони по тривозі бігли з поверху на поверх, Микола підслизнувся на сходах впав і вдарився головою. В нього стався перелом основи черепа. Чоловік був 5 днів в комі і потім помер. Це трапилося під Маріуполем в інженерно технічному батальйоні. Микола був сапером»,  каже М. Данилюк.

Микола Бороняк родом з Липовецького району, що на Вінниччині. 9 березня 2015 року був призваний до лав українського війська під час четвертої хвилі мобілізації, після чого з війкового комісаріату був направлений у ВЧ А-2615 смт. Старичі Яворівського району Львівської області. Потім служив у ПП В-1719 в м. Володарському Донецької області. 

Без батька залишилися два сини 13 і 17 років та кохана дружина.

22 березня чоловіка поховали в селі Бубнівка Гайсинського району. 

Нагадаємо, 10 березня в зоні АТО помер вінничанин Анатолій Скрипник. У 49-річногшо чоловіка не витримало серце.

Винница.info: Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем 

Винница.info: Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем 

Винница.info: Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем 

Винница.info: Сапер з Вінниччини помер під Маріуполем  

ВИННИЦА.info, фотографії з сайту Гайсинської районної державної адміністрації

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550730709.4055