Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Сесію Вінницької облради закрили, затвердивши 6 питань з 70

Сесію Вінницької облради закрили, затвердивши 6 питань з 70

 29 березня відбулась чергова сесія Вінницької обласної ради. На розгляд депутатів пропонувалось 70 питання, проголосували лише за 6. Серед яких – звіт голови обласної ради, інформація прокурора Вінницької області, звіт про виконання програм економічного розвитку та охорони навколишнього середовища…Так як після оголошеної перерви не зібрався кворум, зареєструвались лише 33 депутати, голова облради Анатолій Олійник закрив сесію.

«Так як немає кворуму, оголошую про закриття сесії», - повідомив А. Олійник.

Наступну сесію обласної ради призначать після відповідного розпорядження.

Як відомо, на початку, сесійне засідання заблокували представники «Свободи» та «Батьківщини», вимагаючи поставити питання Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань не 67 в порядку денному, а 37-м у списку. На їх підтримку прийшли до зали люди в камуфляжі, які є Жителями Хмельниччини, з прапорами Правого сектору.  

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545154441.7023