Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Школи та позашкільні заклади Вінниці на карантині до понеділка. В місті вводять масковий режим

Школи та позашкільні заклади Вінниці на карантині до понеділка. В місті вводять масковий режим

 Для запобігання поширенню захворювання на грип та ГРВІ у загальноосвітніх закладах м. Вінниці вимушені канікули продовжили до 12 лютого включно. Окрім того, з 7 лютого призупиняється навчальний процес у позашкільних закладах міста. У Вінниці вводяться обмежувальні заходи та запроваджується масковий режим.

Про це 6 лютого Вінниця.info повідомила начальник Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко. Посадовець добавила, що готується відповідне рішення, яке сьогодні затвердять.

«У Вінниці епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на початку тижня склав +6%. Перехворіло 4500 вінничан, з них 3180 – діти, це 71% від всіх захворілих. 60% - діти віком від 5 до 14 років. 31 дитина госпіталізована з пневмонією.

Аби запобігти поширенню захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей, у всіх загальноосвітніх школах міста навчання призупиняється до 12 лютого включно. Також від завтра не проводитимуть навчання і в позашкільних закладах міста, таких як палац дітей та юнацтва, інші заклади, адже до сьогодні діти відвідували гуртки.

В місті вводяться обмежувальні заходи та масковий режим в лікарнях», - повідомила Ірина Односталко.

Як інформувала редакція Вінниця.info, школи Вінниці закрили на карантин 31 січня.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264702.1936