Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Сигарети подорожчали. Вінничанам пояснили, як ростимуть ціни протягом року

Сигарети подорожчали. Вінничанам пояснили, як ростимуть ціни протягом року

Пачка сигарет для вінничан стала дорожчою. Адже змінами, внесеними перехідних положень Податкового кодексу України, суттєво збільшено розмір ставок акцизного податку на тютюнові вироби.

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

Зокрема, з 1 січня 2019 року специфічні ставки акцизного податку зростуть на 20%, а з 1 липня – ще на 9%.

Відтак, орієнтовно вартість однієї пачки сигарет з фільтром зросте в середньому на 5 грн. 62 к., а з 1 липня стане більшою ще на 3 грн. 04 к. Поряд із цим ціна на сигарети без фільтру збільшиться відповідно на 5 грн. 52 к. та 2 грн. 98 к. за одну пачку відповідно.

У фіскальній службі зауважують, що за шкідливу звичку прийдеться платити все більше і більше. Адже ціни на сигарети будуть зростати і у наступні роки, оскільки Україна має зобов’язання до 2025 року поступово підвищити акциз, аж до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 сигарет, як того вимагають європейські норми.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550587880.2078