Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Терористи жорстоко вбили полоненого бійця з Вінниці

Терористи жорстоко вбили полоненого бійця з Вінниці

 Країна втратила ще одного захисника… В полоні терористів загинув 39-річний Дмитро Неумивакін. Боєць родом з Вінниці. Тіло чоловіка більше місяця знаходиться в морзі Дніпропетровська. Остаточної інформації про дату смерті захисника наразі немає. 

Про це Вінниця.info розповів начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Грачов.

«До рук бойовиків він потрапив ще з двома товаришами, тільки їм вдалося втекти. Дмитра Неумивакіна жорстоко вбили в полоні. Тіло знаходиться в Дніпропетровську, дуже понівечене… Ми знаємо про цю ситуацію вже місяць. Щоб забрати військового і поховати у Вінниці, потрібні документи, що підтверджують його особу. Тому мама захисника здала аналіз ДНК. Тепер це питання часу. Коли отримаємо офіційні дані, приблизно, за три місяці, привеземо його на батьківщину», - сказав Андрій Грачов.

У Вінницькому військкоматі повідомили, що бійця призвали на службу в 2014 році. Після демобілізації Дмитро Неумивакін був звільнений з частини. За деякий час підписав контракт. 

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550730778.5838