Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Тротуари, велосипедні доріжки, дорожнє покриття та LED-світильники: як зміниться вулиця Київська

Тротуари, велосипедні доріжки, дорожнє покриття та LED-світильники: як зміниться вулиця Київська

Цьогоріч у Вінниці продовжать ремонтні роботи по вулиці Київська. Оновлення заплановані від «кола» на перехресті вулиць Київської і Сергія Зулінського до кінця провулку біля Вінницької міської лікарні швидкої медичної допомоги.

«Будуть продовжені роботи по влаштуванню дорожнього покриття від школи-коледжу №29. Від «кругу» з Зулінського до Гонти також передбачено ремонт тротуарів з облаштуванням велодоріжок», По 1-му Київському провулку з обох боків облаштують тротуари. «До самого мікрорайону «Можайка». Від місцевих жителів було багато звернень», - розповідає Вінниця.info директор департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Володимир Ніценко.

Крім того  розглядають програму по енергоефективності із залученням інвесторів. 

«Якщо буде позитивне рішення, роздивимось питання заміни на світлодіодні світильники по вулиці Київська», -  зазначив Ніценко.

Нагадаємо, у Вінниці на 2018 рік заплановано будівництво та реконструкцію семи доріг.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547770723.7167