Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Троє суддів з Вінниччини стали суддями Верховного Суду. Фото

Троє суддів з Вінниччини стали суддями Верховного Суду. Фото

11 листопада Президент України підписав Указ про призначення суддів Верховного суду. Серед 113 новопризначених, троє суддів із Вінницької області.

Указ президента опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Зокрема, на посаду судді Верховного Суду у Касаційний адміністративний суд призначено Білоуса Олега Валерійовича, який працює суддею з 2002 року, а на посаді судді Вінницького апеляційного адміністративного суду з 2011 року. До цього був (з 2005 року) заступником голови Староміського районного суду м. Вінниці.

 Винница.info: Троє суддів з Вінниччини стали суддями Верховного Суду. Фото

На посаду судді Верховного Суду у Касаційний господарський суд призначено Білоуса Володимира Володимировича. З офіційних джерел відомо про роботу суддею з 1992 року в Арбітражному суді Вінницької області. З 2001 року працює на посаді судді в Господарському суді Вінницької області. В вересні 2016 року подавав заяву у відставку, а через 10 днів відкликав її.

 Винница.info: Троє суддів з Вінниччини стали суддями Верховного Суду. Фото

На посаду судді Верховного Суду у Касаційний кримінальний суд призначено Білик Наталію Володимирівну. Працює суддею з 2003 року. На посаді судді місцевого Літинського районного суду Вінницької області – з 2009 року. До 11 листопада 2017 року – голова Літинського районного суду.

 Винница.info: Троє суддів з Вінниччини стали суддями Верховного Суду. Фото

Сьогодні судді нового Верховного Суду склали присягу.

Вiнниця.info, фото з сайту "Чесно"

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1542158381.7793