Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Цього року Нацбанк введе в обіг металеві 5 гривень

Цього року Нацбанк введе в обіг металеві 5 гривень

 Національний банк призупинив чеканку монет 1, 2, 5 та 25 копійок і в цьому році планує ввести в обіг монету номіналом 5 гривень.

Про це на прес-брифінгу 16 січня сказав голова Нацбанку Яків Смолій.

«Грошовий ряд, який презентував Національний банк в минулому році, передбачає поступове введення в обіг монет 5 гривень і 10 гривень. В цьому році 5 гривень буде (введено), 10 – точно ні, це буде в наступні періоди. Стосовно монет 1 і 2 гривні – безумовно, їх обіг більш довготривалий, ніж паперових банкнот, які зношуються. В зв’язку з тим, що виводяться з обігу, Національний банк призупинив чеканку монет 1 копійка, 2 копійки, 5 та 25 (копійок).

На заміну ми вводимо низькі номінали банкнот для того, щоб зменшити витрати на обслуговування готівкового обігу, тому що виготовлення монет і їх обіг значно дешевше для Національного банку, ніж часте виготовлення банкнот, які зношуються, їх потрібно поновлювати, випускати в обіг нові і здійснювати утилізацію, інкасацію, перевезення і таке інше», - пояснив голова Національного банку.

Він також повідомив, що банкноти дрібних номіналів будуть випускатися лише для наповнення колекцій.

Нагадаємо, що 27 квітня Нaціонaльний бaнк Укрaїни ввів у обіг монети номінaльною вaртістю 1 і 2 гривні. Вони перебувaтимуть у обігу рaзом із монетaми номінaлом 1 гривня стaрого зрaзкa й бaнкнотaми номінaлaми 1 тa 2 гривні попередніх років виготовлення.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550587934.8627