Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Цього року жителі Вінниччини віддали за алкоголь і цигарки більше грошей, ніж за всі продукти

Цього року жителі Вінниччини віддали за алкоголь і цигарки більше грошей, ніж за всі продукти

 За даними Головного управління статистики у Вінницькій області алкогольні напої та тютюнові вироби входять в шістку товарів, які користуються найбільшим попитом після бензину, дизельного пального, автомобілів та автотоварів, фармацевтичних товарів. На їх долю припадає 9,9% загального обсягу товарообороту торгової мережі та 25,4% обсягу товарообороту продовольчої групи.

Через роздрібну мережу області за січень–вересень 2018р. реалізовано алкогольних напоїв на 592,9 млн.грн, що в порівнянних цінах на 20,1% більше січня–вересня 2017р. та тютюнових виробів – на 425,6 млн.грн, що залишилось на рівні  відповідного періоду попереднього року.

Подорожчання алкогольних напоїв на 9,4% та тютюнових виробів на 28,0% не вплинуло на попит товарів цієї групи. На їх придбання у торговій мережі підприємств (юридичних осіб) населенням області було витрачено коштів більше, ніж на придбання разом взятих м’ясопродуктів, молокопродуктів, включаючи сир, риби і морепродуктів, хлібобулочних виробів.

Найбільша питома вага в структурі алкогольних напоїв припадає на горілку та лікеро-горілчані вироби (27,6%), найменша (5,1%) – на напої слабоалкогольні.

У перерахунку на абсолютний алкоголь продаж алкогольних напоїв у розрахунку на одну особу населення  порівняно з минулим періодом збільшився на  0,1 л і становив в середньому по області 0,6 л.

  В загальному обсязі роздрібного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів переважає продукція вітчизняних виробників. За січень–вересень поточного року через торгову мережу області реалізовано алкогольних виробів вітчизняного виробництва  на  480,5 млн.грн (81,0% загального обсягу) та тютюнових виробів – на 353,5 млн.грн (83,1%).

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547867524.1136