Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

ЦВК надіслала Вінницькій ОДА ухвалу суду щодо зупинення дії рішень місцевих громад про приєднання до ОТГ

ЦВК надіслала Вінницькій ОДА ухвалу суду щодо зупинення дії рішень місцевих громад про приєднання до ОТГ

 ЦВК взяла до відома ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення адміністративного позову за якою до вирішення спору по суті зупинено дію рішень 34 місцевих рад у 14 областях України, територіальні громади яких увійшли до складу ОТГ, в яких ЦВК призначила на 23 грудня перші місцеві вибори та оголосила з 3 листопада початок виборчого процесу.

Про це Вiнниця.info повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

Відповідно до Конституції України та Кодексу адміністративного судочинства України судові рішення є обов'язковими до виконання.

Тому вказане рішення Комісії разом з копією ухвали суду надіслано відповідним територіальним виборчим комісіям, Державній казначейській службі України, а також Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській обласним державним адміністраціям для використання в роботі та доведення до відома відповідних органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців.

Окрім того, Комісія звернула увагу відповідних територіальних виборчих комісій на ухвалу суду про забезпечення адміністративного позову в частині, що їх стосується.

Також Комісія звернула увагу обласних державних адміністрацій на ухвалу суду під час здійснення розподілу відповідної субвенції в частині, що їх стосується.

Нагадаємо, йдеться про ухвалу суду, якою блокується проведення виборів у трьох ОТГ Вінницької області.

Окрім того, у Вінницькій області є сільська рада, яка вирішила не доєднуватись до Вапнярської ОТГ, після того як ЦВК призначила там вибори.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1542135722.5544