Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У будинку з п’яними батьками сусіди знайшли мертвим однорічного хлопчика. Люди підозрюють, малюк помер від переохолодження

У будинку з п’яними батьками сусіди знайшли мертвим однорічного хлопчика. Люди підозрюють, малюк помер від переохолодження

10 січня близько 16 години правоохоронці Вінниці отримали виклик з вуиці Бевза. Громадянка повідомила, що виявили у будинку сусідів мертву дитину.

Про це Вінниця.info повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції Вінницької області.

«До поліції надійшло повідомлення від 50-річної вінничанки про те, що у приватному будинку своїх сусідів вона виявила мертвим однорічного хлопчика. Його матір перебувала у стані алкогольного сп’яніння. На момент приїзду слідчо-оперативної групи в будинку також перебували нетвереза подруга матері загиблого хлопчика та чоловік, який винаймав кімнату у будинку. Тіло дитини знаходилось на підлозі в одній з кімнат будинку. Обставин смерті хлопчика ніхто з присутніх пояснити не зміг», - каже Анна Олійник, керівник відділ комунікації поліції Вінницької області.

За словами матері, ввечері дитина почувалася добре, а серед ночі вона виявила, що хлопчик не подає ознак життя. За допомогою медиків жінка не звернулась, злякавшись відповідальності за недогляд за дитиною.

Правоохоронці проводять усі необхідні слідчі дії для з’ясування обставин трагедії в рамках відкритого кримінального провадження за п.2 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини). 

Горе-матір наразі дає покази в поліції.

«Тіло дитини без ознак насильницької смерті направлено на судово-медичну експертизу. Після встановлення причин смерті хлопчика буде надана остаточна правова кваліфікація події», - зазначили в поліції.

«Хлопчика звали Мішою. Скоріше за все, він замерз», - розповів Вінниця.info житель вул. Бевза, попросив не називати його.

Пізніше в прес-службі поліції повідомили, що за попередніми результатами судово-медичної експертизи, смерть хлопчика настала внаслідок серцевої недостатності. Але правоохоронці надалі проводитимуть перевірку щоб встановити чи хвороба не спричинена наслідками неналежного догляду за дитиною. Адже умови в яких проживав малюк не відповідають нормам.

Винница.info: У будинку з п’яними батьками сусіди знайшли мертвим однорічного хлопчика. Люди підозрюють, малюк помер від переохолодження

Винница.info: У будинку з п’яними батьками сусіди знайшли мертвим однорічного хлопчика. Люди підозрюють, малюк помер від переохолодження 

Вінниця.info, фото надане відділом комунікації поліції Вінницької області

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527018107.8664