Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Харківській області стався вибух на складі боєприпасів


 У місті Балаклеї (Харківська область) сьогодні вночі стався потужний вибух на складі боєприпасів. Про це йдеться на сайті міста Балаклея.

Повідомляється, що мобільний зв'язок у місті перевантажений або відсутній, стаціонарнаий- відсутній в деяких місцях. При цьому з Балаклеї йде величезний потік машин, виїхати практично неможливо.

Місцеві жителі повідомляють, що в районах, наближених до військових складів, практично не залишилося вікон з цілими шибками. В Балаклеї оголошена евакуація. Частину жителів вивозять в напрямку селища Савинці.

Наголошується, що радіус 50 км від епіцентру вибухів оголошено зоною надзвичайної ситуації. З центральної площі Балаклеї людей автобусами евакуювали в Шевелівку, там людей розміщують у школі.

«Загальна площа арсеналу - 368 га і 138 000 тонн боєприпасів. Від місця детонації шляхом встановлення блокування організована умовна семикілометрова межа зони небезпеки розльоту боєприпасів. Даних про людські жертви немає», - написав військовий прокурор Анатолій Матіос у своєму Facebook.

Також повідомляється, що з Києва вилетів борт з комісією під керівництвом заступника міністра оборони з озброєння Павловського. У Держслужбі з надзвичайних ситуацій вже заявили, що до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 250 осіб особового складу та 50 одиниць техніки, також приведено в готовність резервні сили та засоби.

Вінниця.info

 
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529837279.6781