Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У поліції Вінниці розповіли, коли почнуть штрафувати за перевищення швидкості в межах населених пунктів

У поліції Вінниці розповіли, коли почнуть штрафувати за перевищення швидкості в межах населених пунктів

З 1 січня в Україні почали діяти нововведення до правил дорожнього руху. Зміни стосуються видачі водійських посвідчень та зменшення швидкості руху в межах населених пунктів до 50км/год. В Міністерстві внутрішніх справ також підготували проект збільшення штрафів за порушення ПДР, однак поки патрульні їх не застосовують на практиці. По-перше, вони ще не проголосовані Верховною Радою, по-друге, поліцейські не мають приладів для фіксування швидкості.

«Патрульні поліцейські не мають на даний час приладів для вимірювання швидкості. Однак, ми сподіваємося, що вони найближчим часом вони з’являться. Як повідомляв речник МВС, це може відбутися у першому кварталі 2018 року. Прилади мають пройти сертифікацію і випробовування. Це дозволить нам контролювати водіїв, які порушуватимуть швидкісний режим. Маємо надію, що такі зміни в законодавстві позитивно вплинуть на стан аварійності на дорогах нашої країни.», - розповіла Вінниця.info прес-секретар Патрульної поліції Тетяна Фіщук.

За їзду зі швидкістю 51-60 км/год. водіїв будуть попереджати, а за перевищення швидкості (61 км/год. і більше) передбачений штраф у розмірі 3400 грн. За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень та передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців. У 20 разів пропонується збільшити розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Винница.info: У поліції Вінниці розповіли, коли почнуть штрафувати за перевищення швидкості в межах населених пунктів

 

Раніше Вінниця.info повідомляла, що швидкість руху на території населених пунктів обмежили до 50 км/год.

Вінниця.info 

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544973267.9041